fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Hubnutí

MDMA Master

Dobrý den, jsem občasný uživatel extáze a chtěl bych zhubnout. Chtěl bych měsíc každý den běhat, ale nemám fyzičku a moc dlouho nevydržím a jak všichni víme extaze je stimulant. Tak mě napadlo ten měsíc před každým během užít extázi k dodání energie a síly na běh. Samozřejmě bych neběžel 4 hodiny v kuse. Dával bych si přiměřené přestávky a pil bych litry minerální vody, ale i tak. Existuje riziko, že by to moje tělo nevydrželo a mohl bych po pár dnech zkolabovat na přílišné fyzické vyčerpaní?

Odpověděl: Amrit Sen

MDMA Mastře, zdravím Vás,

 

díky za důvěru. Dobře, že píšete a stojíte o náš názor. Odpusťte, nic ve zlém, ale je to opravdu špatný nápad, rizika jsou příliš vysoká. Mohl byste si způsobit jak náhlé, tak i dlouhodobě přetrvávající zdravotní problémy. Namátkou ze škály: Kolaps, selhání životně důležitých orgánů, včetně jejich možného trvalého poškození, v krajním případě smrt.

 

K riziku závislosti...., že v souvislosti s MDMA nepřichází v úvahu, je pověra.

 

Stačí takto?

 

Přeji Vám vše dobré, buďte na sebe opatrný a sportujte na čisto, přebytečných kil se tak můžete zbavit ze všech hledisek levněji s výhledem, že je obratem nenaberete zpátky a že tělu i psychice rozhodně přispějete, což se o sportu na drogách říci nedá. Nikdy.

 

Mějte se fajn, krásné léto, 

Amrit Sen.

 

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko