fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

609110 reakce

Honza

Dobrý den, děkuju moc za vaši odpověď z června. Název mého dotazu byl \"časté relapsy\". Vaše odpověď na mě zapůsobila a jen vám chci napsat, že jsem se rozhodl odjet do léčebny v Pražském Apolináři. V úterý jedu na přijímací pohovor. Chtěl bych i změnit město. Využiji nemocenské, ale mám obavy co potom. Abych našel práci a bydlení. Vůbec nevím co bude, ale vím, že bych rád žil smysluplným životem a byl šťastný. Držte mi palce, rád se zase ozvu až mě pustí. Mějte se hezky a ještě jednou díky. Honza

Odpověděl: Markéta Kordová

Honzo, dobrý den.

Netuším, s kým jste na naší poradně v červnu komunikoval. Nicméně máme radost, že naše odpověď Vás povzbudila a Vy jste začal svou situaci řešit. Přejeme dostatek sil a motivace!

 

Pokud absolvujete a řádně ukončíte léčbu (minimálně 3měsíční), můžete si zařídit v rámci následné péče doléčovaní třeba i s chráněným bydlením. Informace a kontakt viz odkazy:

 

http://www.sananim.cz/dolecovaci-centrum-s-chranenymi-byty-(dc).html

 

http://www.sananim.cz/dolecovaci-centrum-s-chranenymi-byty-(dc)/komu-je-dc-urceno.html

 

http://www.sananim.cz/dolecovaci-centrum-s-chranenymi-byty-(dc)/principy-prace.html

 

http://www.sananim.cz/dolecovaci-centrum-s-chranenymi-byty-(dc)/prijem-klientu.htm

 

Odpovídáme pouze prostřednictvím této Drogové poradny, ale pokud máte ještě nějaké doplňující dotazy, neváhejte se ještě ozvat (můžeme Váš dotaz + odpověď pověsit tvz. skrytě" - to znamená, že si příspěvek přečtete pouze Vy po zadání kódu, který při vkládání dotazu obdržíte, nebude tedy dotaz ani odpověď na veřejné části webu).

 

Tak se držte, v případě potřeby neváhejte ještě napsat!

 

S pozdravem, Markéta

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko