Drogy a sex

Drogy a sex

Otázka 09/01/2001

Chtěla bych se zeptat jak je to s vlivem drog na sex. Něco slouží jako afrodiziakum, něco naopak. Jak je to u marihuany, lysohlávek, tripu a pervitinu?

Odpověděl: Živý odborník

Těžko lze některou z drog, které jste vyjmenovala označit za afrodisiakum. Skutečností je, že každá droga může na určitého jednotlivce působit jinak. Opět záleží také na množství a kvalitě drogy. Individuálně se můžou vyskytnout případy, kdy vámi vyjmenované drogy můžou v jistých případech ozvláštnit sexuální život. Budete-li je užívat pravidelně, čekejte spíše opak. Chcete-li zlepšit svůj sexuální život, doporučujeme vám rozhodně jiné praktiky.

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz