Pochybnost

Pochybnost

Otázka

Vážení, zajímalo by mě jestli mám být spokojená s tím, že mi dotyčná příbuzná osoba sdělí ,že bere vitamíny(doma u ní jsem objevila injekci a v lahvičce růžovou tekutinu), nebo se mám obávat, že si píchá např. Methadon, či něco jiného. Díky za odpověď.

Odpověděl: Živý odborník

Že by nějaký lékař někomu dal vitaminy aby si je sám píchal doma není právě obvyklá praxe a koupit si roztoky k injekční aplikaci jen tak, mírnyx týrnyx v lékárně nelze. Stačí to takhle?

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz