fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

zmizení stavu

Pavel

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, proč se mi občas stává to, že si dám emko najíždí mi stav a pak najednou lusknutím prstu konec. Nic necítím a stav je pryč. Děkuji za odpověd.

Odpověděl: Anna Novotná

Dobrý den, Pavle,

 

děkujeme za Váš dotaz.

 

Těžko přesně říct, co za Vaším stavem/nestavem vězí. Napadá mne několik možností:

1) pokud se bavíme o emku, jako o MDMA ve formě tablet, tak je otázkou,  jaké je konkrétní složení dané tablety. To je vždy velkou hádankou, často jsou používány různé příměsy, které mohou být i tělu velmi nebezpečné (jde například o pervitin, ketamin, paracetamol apod.). 

2) může za tím být zvyšování tolerance vůči MDMA - tedy to co nám k navození požadovaného stavu stačilo dřív teď už nestačí - na to opravdu pozor, člověk má pak tendence "dokrmovat" svůj stav další a další dávkou, hrozí pak silné riziko přehřátí organismu vedoucí až k jeho celkovému kolapsu

3) někdy se stává, že svůj stav vnímáme podstatně jinak než naše okolí - zkoušel jste se zeptat blízkých, jak na ně po užití emka působíte?

 

Mohla bych asi hádat dál a dál, jasnou odpověď Vám ale bohužel nedám. S jistotou Vám ale můžu doporučit neexperimentovat s množstvím a nezkoušet jiné látky k navození toho "správného efektu". Nestojí to za rizika, která to s sebou přináší :-)

 

Buďte na sebe opatrný. Za Drogovou poradnu zdraví

Andula Novotná

 

 

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko