fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

přimíchání drogy do pití

jochebed

Dobrý den,
expřítel se stále nemůže smířit s naším rozchodem a s tím, že ho neustále odmítám. Když jsem u něj byla na návštěvě, přimíchal mi do pití drogy bez mého vědomí. Pod jejich vlivem jem s ním pak měla sexuální styk. Ráno mi došlo, co se stalo, fakt, že se necítím úplně normálně a události té noci mě přinutily koupit si test, který prokázal užití pravděpodobně kokainu s několika přídavnými látkami. Jsem si plně vědomá toho, že jsem s ním měla styk dobrovolně, dokonce spíše z mé iniciativy, ale zároveň vím, že jsem to udělala jen pod vlivem těchto látek a bez nich by k tomu nedošlo. Opravdu se cítím zneužitá a zajímalo mě, jestli má smysl s tím chodit na policii i s odstupem času (test mám schovaný), případně jaký je to trestný čin. Expartner tvrdí, že šlo o omyl a vypila jsem pití, které měl pro sebe.

Odpověděl: Markéta Kordová

 

Dobrý den,

 

mrzí mi, že máte za sebou tuto nemilou zkušenost.

 

Jde o jinou odbornou oblast, proto doporučuji situaci zkonzultovat s právní poradnou A.N.O. - nejenom, že se specializuje přímo na právní problematiku spojenou s nelegálními drogami, ale získáte zde přesné a aktuální informace kolem legislativy. Také se můžete poradit, jak v dané situaci postupovat, případně si nechat pomoci, pokud to bude nezbytné. Poradna poskytuje bezplatné služby a sídlí v Praze. Na osobní konzultaci je třeba se předem objednat.

 

Pokud žijete někde jinde, lze se poradit buď po telefonu, nebo prostřednictvím internetu (email, webová poradna - odpověď je většinou v řádu dní, max týden), kontakty níže.

 

Právní poradna A.N.O.

Koněvova 95

Praha 3 - Žižkov

 

Tel : 222 582 932, 736 760 701 (pouze pracovní dny)

 

Email : ppano@asociace.org

 

Více zde: www.asociace.org

 

Webová poradna: http://www.asociace.org/pravni-poradna-webova-poradna.php

 

S pozdravem, MK

 

 

 

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko